Оголошено міжнародний конкурс дитячих фотографій "Як виглядає мир?"

Дата: 16.05.2023 12:50

Оголошено міжнародний конкурс дитячих фотографій "Як виглядає мир?"
Якщо дитині 14 та менше років, вона має шанс показати свої фото миру – власні погляди на щасливе життя. Зробіть своє позитивне ставлення помітним на ваших фотографіях. Організатори бажають побачити, як діти уявляють мирне життя. Поділіться з нами своїми поглядами на уважний спосіб життя з друзями та родиною, покажіть нам, як ви емоційно зв’язуєтеся з природою.

Надсилати фото потрібно онлайн до 21 травня 2023 р. Немає вимог щодо кількості фото, одна можна подати окремі фотографії або серію до 20 зображень.

Дедлайн: 21 травня 2023!

Зареєструватися та подати фото можна за посиланням https://app.picter.com/signup

Для тих, кому 15 років або більше можна додати  свої фотографії до основного розділу Global Peace Photo Award.

Кращі знімки покажуть по всьому світу, а також вручать нагороду. Найкраще фото року про мир – Дитяче фото року про мир – виграє 1000 євро. Переможця та його батьків запрошують на церемонію нагородження у Відні 19 вересня 2023 року. Якщо перемагає фотогрупа, на церемонію запрошується один учасник групи та його чи її батьки. Але будуть показані всі фотографії з топ-20.

Почесним головою номінації «Дитячий мирний образ року» стала правозахисниця Варіс Дірі.

Дитячий світогляд року спонсорується Vienna Insurance Group

Посилання на сайт конкурсу ТУТ