Наша країна переживає складні часи, пов’язані зі збройною агресією російської федерації. Захист вітчизни та підтримка Збройних Сил України є завданням не тільки військових, а й кожного з нас. У цьому контексті велику роль відіграють благодійні заходи, що сприяють збору коштів на підтримку військових.

14 травня в Будинку культури с.Пустоіванне відбувся благодійний захід, присвячений Дню матері, на підтримку Збройних Сил України під назвою «Я подарую матусі щасливе сьогодні». Концерт був організований працівниками Козинської дитячої школи мистецтв та Будинку культури с.Пустоіванне.

Окрім концерту, для відвідувачів заходу була організована виставка дитячих робіт учнів художнього відділу школи мистецтв. Дякуємо за проведення заходу всім колективам Козинської дитячої школи мистецтв та Будинку культури с.Пустоіванне за активну участь в організації благодійного заходу.

10 200 грн., що були зібрані під час благодійного заходу, передані раді волонтерів Козинської громади.

Така ініціатива стала ще одним свідченням того, що українці не втомлюються об’єднуватися у складні моменти і підтримувати своїх захисників задля перемоги.
 

Більше фото та відео розміщено на сторінках групи в соцмережах Фейсбук та Ютуб