Дорогі жінки, любі наші матері!

В Україні вже стало традицією в другу неділю травня відзначати одне з головних родинних свят – День Матері, берегині духовної опори роду.

Цього дня вся наша любов, ніжність їй – Матері, яка дала нам життя, і всім Матерям світу.

Від щирого серця вітаємо вас з цим чудовим святом. Доземний уклін і щира подяка вам, наші матері, за ласку і поради, молитви, які допомагають нам у житті, за ваше терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої неньки України.

Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей, нехай ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у вашому домі буде тепло,  панує затишок, достаток і радість.

День Матері  - це ще одна можливість подякувати мамі за любов, турботу і підтримку. Однак, вісім матерів нашої громади це свято зустрічають зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.

Ваші діти, шановні матері – Герої! А Герої не вмирають, вони просто йдуть…Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях.

Дякуємо вам за ваших синів, за вашу мужність, витримку і материнську любов.

Низький уклін і щира подяка сотням  матерів, які щоденно проголошують молитви за те, аби їхні діти повернулися живими з поля бою. За недоспані ночі, за журливу колискову, що стала вічним пожиттєвим оберегом, за тепло і невичерпну ласку, витримку і мудрість. І за те, що ніколи не перестаєте виглядати дітей  із далеких доріг.

Доземний вам уклін, дорогі Матері, та щира вдячність!

 

З повагою,

Козинський сільський голова                                                                         Іван ШКОЛЯР