Весняний благоустрій в Іващуківському старостинському окрузі

Дата: 09.05.2023 17:01

З настанням сприятливої погоди жителі Іващуківського старостинського округу, за сприяння місцевого депутата сільської ради Олександра Сови активно здійснюють благоустрій населених пунктів. Зокрема, в селі Бригадирівка провели обкошування та прибирання поля біля клубу, вивезли коріння, пофарбували на кладовищі пам'ятний знак, вивезли сміття біля кладовища. А в селі Іващуки провели благоустрій садка, який був висаджений за сприяння сільського голови Івана Школяра. Саджанці підживили, обкопали, скосили траву і в результаті він тішить око жителів села рясним цвітом. Також прибрали територію біля фельдшерсько-акушерського пункту.

Дякуємо всім жителям, які долучаються до акцій благоустрою та піклуються про населені пункти, у яких живуть.