Якщо ви вирішили підвищити кваліфікацію за професією водій автотранспортних засобів, звертайтесь до служби зайнятості.

Тож, в квітні 2023 року на базі  Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «Водій автотранспортних засобів (категорія «СЕ»)», курс навчання триватиме 2,5 міс. Навчання буде проходити в м.Радивилів.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна  або базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

Не зареєстровані як безробітні особи або працюючі особи, які мають професійно-технічну чи вищу освіту  та належать до однієї з категорій передбачених ст.30 ЗУ «Про зайнятість населення», мають право на отримання у службі зайнятості  ваучера на навчання. Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 26 840.00 грн. - у 2023 році.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Радивилівського управління Дубенської філії Рівненського обласного центру зайнятості за  адресою: м.Радивилів, вул.О.Невського,29 тел. (03633) 4-36-96; 4-33-21.