Дата: 28.02.2023 16:10

Поради від ДСНС України та Internews Ukraine щодо безпечного користування гаджетами.

Павербанк:

✔️Придбавши повербанк (обов’язково — сертифікований), виконайте три цикли повного заряджання/розряджання. Так він набере максимальну ємність.

✔️Коли заряд повний, відключайте повербанк від мережі, інакше батарея поступово зменшуватиме свою потужність. Не розряджайте його до 0% після кількох перших повних циклів.

✔️Не залишайте пристрій під прямими сонячними променями, біля гарячих предметів чи на морозі.

✔️Не заряджайте телефон під подушкою або в кишені.

Зарядна станція:

✔️Не підключайте станцію через вихід 220В за допомогою кабелю з двома «виделками», під'єднавши його до розетки в будинку.

✔️Не залишайте розряджену зарядну станцію в приміщеннях із мінусовою температурою та заряджайте потужні станції лише напряму від розетки, без подовжувачів.

✔️Не заряджайте станцію, коли вона в сумці.

✔️Не підключайте прилади більшої потужності, ніж вказано в характеристиках вашої станції.

✔️Не залишайте станцію підключеною до розетки в момент вимкнення електропостачання — можуть перегоріти елементи станції.

✔️Купуйте лише сертифіковані зарядні станції від авторизованих виробників.

ℹ Ця публікація створена в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних», який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна та щирої підтримки американського народу через проєкт HOVERLA / проєкт USAID в Україні.