365 днів незламності

Дата: 24.02.2023 14:18

365 днів вся Україна живе в умовах повномасштабної війни з агресором. Хоча загарбницьку війну проти України москва розпочала дев’ять років тому з окупації Криму у 2014 році, рефлексуючи таким чином на події Революції Гідності, коли українці повстали проти узурпації влади корумпованим кланом проросійського президента януковича та ухвалених ним рішень зі зміни євроінтеграційного зовнішньополітичного курсу нашої держави на дрейф у бік москви й підпорядкування кремлівському режиму.

Рік боротьби України проти рашистської навали остаточно відкрив світові сутність терористичного путінського режиму, який вісім років прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у «громадянській війні» на сході України, поширюючи міфи про вигадані ним «донецьку та луганську народні республіки», а також у 2022 році намагався «продати» світові нову брехню у вигляді «спеціальної військової операції», якою силувався прикрити розв’язану ним неоголошену війну проти України.

Українська держава шанує своїх захисників та завжди робитиме все, аби їхній авторитет і суспільний статус лише зростали та зміцнювалися. Ми також будемо постійно дбати про співвітчизників, які постраждали унаслідок російсько-української війни.

Україна завжди пам’ятатиме своїх синів і доньок, які віддали свої життя за Перемогу – і військових, і цивільних. І досі щодня від рук окупантів гинуть українські воїни та мирні жителі.

Наша громада теж втрачає воїнів-захисників….

Віталій Анастасін

Роман Грольдюк

Ярослав Купрійчук

Максим Тішаков

Артем Причепа

Імена, які навічно закарбувалися в історії нашої громади та України загалом. Вшануймо їх пам’ять хвилиною мовчання.

Україна обов’язково переможе!

Вічна пам'ять  полеглим Героям!

Слава українським воїнам!

Слава Україні!