Громадянам необхідно перевірити паспортні документи та у разі встановлення розбіжностей звернутися до підрозділів міграційної служби

Дата: 23.02.2023 08:59

До уваги громадян!

В лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортних документів відбулося оновлення програмного забезпечення. Відповідно у разі різної транслітерації у паспорті для виїзду за кордон та ID-картці дійсним визнається останній оформлений документ.

Тобто, якщо особа оформила спочатку паспорт для виїзду за кордон, а потім ID-картку з іншим написанням прізвища чи імені латинськими літерами, то закордонний паспорт буде автоматично визнаний недійсним.

Прохання до громадян перевірити паспортні документи та у разі встановлення розбіжностей звернутися до підрозділів міграційної служби, ЦНАПу, «Паспортного сервісу», які здійснюють оформлення паспортних документів.

Радивилівський сектор УДМС у Рівненській області