На Всеукраїнському етапі конкурсу юних екскурсоводів Рівненщину представлятиме школяр Козинської громади

Дата: 31.01.2023 10:34

Відбувся обласний етап конкурсу юних екскурсоводів шкільних музеїв «Край, в якому я живу». Цьогоріч участь у ньому брали музеї військово-історичного, літературного та краєзнавчого профілів.

Серед трьох переможців, які представлятимуть Рівненщину на Всеукраїнському етапі, школяр Козинської громади Назарчук Назар. Учень 11 класу Рудня-Почаївського ліцею Козинської сільської ради Дубенського району разом з керівником, вчителем історії, Володимиром Лінником, представлятимуть Рівненщину у секції «Краєзнавчі музеї».