В Козинській центральній бібліотеці проведено історичну годину «Крути – і сум, і біль, і вічна слава України».

Дата: 30.01.2023 15:31

29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров'ю, назва якої – Крути. Світова історія знає багато жертв в ім'я ідей, але аналогічної Крутам не було. 1917-1918 роки були дуже важкими для утвердження україн­ської державності – йшла жорстока боротьба за владу в Києві. Однак, сподівання українців не були марними. У листопаді 1917 року проголошено Українську Народну Республіку. Це видатна подія в історії українського народу.

З метою вшанування 300 студентів-гімназистів  в  Козинській  центральній  бібліотеці  проведено історичну  годину  «Крути – і сум, і біль, і вічна слава  України». Бібліотекарі Оксана. Краплич та  Віра  Сова  ознайомили учнів з історичними фактами перебігу цих страшних подій в історії України. Діти прослухали в  запису  пісню  «Крутянські  зорі»  у  виконанні  Василя  Дунеця,  хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих студентів-гімназистів.

У  бібліотеці оформлено  поличку «Герої не вмирають!»