Сьогодні, 29 січня, українська громадськість відзначає день пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість евакуювати уряд Української Народної Республіки і продовжити переговори, які завершилися підписання Брестського миру.

         Подвиг Героїв Крут, які своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишаться символом національної честі та гідності.

         Через ціле століття нескорений дух, патріотизм і любов до України передалися сучасним захисникам рідної землі – українцям, які, проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність, та демонструючи незламність духу, виборюють майбутнє, про яке мріяли цілі покоління українських патріотів. Вшановуючи пам'ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’ятю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їхню справу, вони живуть доти, поки жива їхня слава.

         Слава Україні!

         Героям Слава!