ЮНІСЕФ запрошує дітей і молодь до участі в конкурсі «Поезія заради миру»

Дата: 26.01.2023 17:28

Нині діти та молодь переживають складні часи. Війна змінила звичний плин їхнього життя: замість дитячих майданчиків — тепер бомбосховища, замість щасливого дитинства — потік страшних новин. Багатьом із них легше ділитися власними переживаннями та мріями про мирне життя за допомогою творчості.

✒️ Тому ЮНІСЕФ запрошує дітей і молодь до участі в конкурсі «Поезія заради миру», в якому кожен і кожна зможуть висловити свої почуття та отримати призи від ЮНІСЕФ.

❗️ Отже, завдання конкурсу — написати вірш на тему миру та мрій про мирне життя.

👉 Надсилайте вірші дітей, заповнивши форму за цим посиланням: https://forms.gle/GBc9PcZ8TugqX3m98

Також закликаємо ділитися поезією в соцмережах у форматі фото або відео з відміткою UNICEF Ukraine.

Важливо!

🔹 Вік учасників: 8–24 років.

🔹 Обсяг: до 12 рядків.

🔹 Мова: українська.

🔹 Заявки приймаються до 28 лютого 2023 року.

10 авторів найкращих віршів отримають подарунки від ЮНІСЕФ. А вибрані поезії будуть представлені на сторінках ЮНІСЕФ у соціальних мережах. Три учасники/-ці, які займуть призові місця, отримають професійну зйомку декламування своїх віршів та ввійдуть до глобального поетичного конкурсу ЮНІСЕФ. Їхні поезії можуть бути зачитані на Саміті миру та нанесені відомими ілюстраторами на вуличних стінах.