Під головуванням сільського голови Івана Школяра відбулася апаратна нарада

Дата: 25.01.2023 11:21

У вівторок, 24 січня, відбулася чергова щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів сільської ради, окремих установ, старостів старостинських округів під головуванням сільського голови Івана Школяра. На нараді присутні проінформували сільського голову про проведену минулого тижня роботу, а також про плани на поточний тиждень. За результатами заслуханого Іван Школяр дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів сільської ради, також доручив старостам визначитися з датою проведення у старостатах звіту сільського голови про виконаний на території громади обсяг робіт у 2022 році.

На нараді був присутній директор Радивилівської філії Рівненського обласного центру зайнятості Ярослав Довгаль, який повідомив учасників наради про порядок виплати допомоги з безробіття у 2023 році, організацію суспільно корисних робіт у громадах району, а також про преференції підприємцям за працевлаштування молоді на робочі місця.