Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! 

Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності і саме від згуртованості кожного з нас залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

Сьогодні, коли Україна переживає непрості часи, поняття «соборність» та «неподільність» набули нового значення, загострилося їх розуміння.

У цей знамений день щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. 

 

Сільський голова                    Іван ШКОЛЯР