Раді волонтерів громади жителі громади приносять щедру коляду

Дата: 17.01.2023 14:37

Раді волонтерів громади жителі громади приносять щедру коляду.

11-тикласники Рудня-Почаївського ліцею під гаслом «Колядуємо заради перемоги» у складі: Михалчіч Вікторії, Назарчука Назара, Іващука Ігоря, Мацюка Сергія, Твердохліб Анни передали кошти у сумі 35 000 грн, які зазвичай використовують на святкування випускного вечора, проте на цей час для них він не є пріоритетним.

Також долучилися і небайдужі жителі села Нова Пляшева, співочий гурт "Відродження" під гаслом «Колядую-колядую, перемогу нам віншую!» наколядував 57 330 грн.

Не стоїть осторонь і молоде покоління громади, зокрема Солімчук Наталія та Пагуба Анастасія передали кошти у сумі 4000 грн, та щедрівники у складі: Панасюка Владислава, Курсика Дмитра, Павлова Олександра, Павлюка Василя, Сови Роми, Трубки Олександра передали 7000 грн.

Також долучився храм Свято-Казанської ікони Божої Матері села Іванівка у сумі 20 000 грн.

Усі кошти будуть використані для бійців громади з лав ЗСУ. Щира вдячність усім благодійникам. Приємно, що жителі громади не лише зберігають давні традиції, а й докладають зусиль, аби наблизити перемогу над ворогом. Разом – ми неймовірна сила!