Купрійчук Ярослав Сергійович

Дата: 11.01.2023 11:36

Дата та місце народження: 29 квітня 1990 р., м. Луцьк.

Дата та місце загибелі: 11 грудня 2022 р., місто Бахмут Донецької області.

Звання: капітан

Посада: командир механізованої роти

Підрозділ:

Обставини загибелі: Загинув 11 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Бахмут Донецької області.

Сімейний стан: Залишились дружина та двоє дітей.

Місце поховання: с. Козин, Дубенський район, Рівненська область.

Інформація про чин поховання

Нагороди: відсутні

Ярослав Сергійович Купрійчук народився в 1990 році в місті Луцьк, де і розпочав навчання в школі, але після смерті батька (Ярославу було вісім років), сім'я переїхала в село Олибів, що на Дубенщині. Після навчання в школі поступив в Рівненський кооперативний коледж, де і познайомився з дружиною Мирославою. Він вдихав кожну мить на повні груди, мріяв, будував плани на майбутнє. Обравши професію прикордонника працював в селищі Оршанець (військове прикордонне містечко підпорядковане Черкаській міській громаді). Згодом навчався в Хмельницькій Національній академії прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького.Працював військовим, служив в АТО. Завжди був усміхнений, життєрадісний та позитивний. Надзвичайно любив та тішився успіхами своїх діток. Від дня повномасштабного вторгнення підлого ворога на територію України, Ярослав вступив до територіальної оборони, а згодом, весною 17 травня 2022 року вступив у лави Збройних сил України, задля вільного та незалежного життя на рідній землі. Командир механізованої роти капітан Ярослав Купрійчук загинув 11 грудня 2022 року у місті Бахмут в бою за Україну, її свободу і незалежність мужньо виконавши військовий обов'язок.

Вічна слава, честь та шана тобі Герою!

За матеріалами Козинської центральної бібліотеки