Анастасін Віталій Богданович

Дата: 11.01.2023 10:49

Дата та місце народження: 09 серпня 1976 р., с. Пустоіванне, Радивилівський район, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 13 вересня 2022 р., в районі населеного пункту Безіменне Миколаївської області

Звання: рядовий

Посада:

Обставини загибелі: Загинув 13 вересня 2022 р. під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Безіменне Миколаївської області

Сімейний стан: Залишились сестри.

Місце поховання: с. Пустоіванне, Дубенський район, Рівненська область.

Інформація про чин поховання

Нагороди: відсутні

«Якщо не я, то хто?» -

​у совісті пита.

​«Якщо не ти, то хто?» -

хитаються жита.

Загинув 13.09.2022 р. захищаючи рідну Україну від російського агресора, під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Безіменне Миколаївської області.

Яким він був?... звичайним, таким, як всі. Народився 9 серпня 1976 року у с. Пустоіванне Радивилівського району Рівненської області.

У школі був звичайним учнем, можливо більш відповідальним, бо став першим президентом шкільного парламенту учнівського самоврядування.

Добрим і чуйним сином, що дбав про свою маму і дуже любив свою сім’ю.

Небагатослівний, задуманий, любив читати, добре знав будівництво.

Але коли рідна земля опинилась у вогні, коли ворог, який ще донедавна називався братом, зазіхнув на цілісність і свободу, Віталій пішов захищати Батьківщину.

Він став першим воїном Козинської ТГ Рівненської області, який загинув у цій повномасштабній війні.

На питання «Якщо не ти, то хто?», він відповів би : «Я». відповів би саме так, бо любив … Любив просто. Просто, без присяг, пішов за рідну землю…

Наша вдячна пам'ять Героям!

Ви не вийшли з того бою,

Ви не стали на коліна.

Ви зробили все для того,

Щоб не вмерла Україна !