Сова Іван Васильович

Дата: 11.01.2023 10:36

Дата та місце народження: 19 січня 1976 р., с. Бригадирівка, Радивилівський район, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 05 вересня 2014 р., с. Цвітні Піски, Слов'яносербський район, Луганська область.

Звання: Молодший сержант.

Посада: Старший навідник.

Підрозділ: 80-а окрема десантно-штурмова бригада.

Обставини загибелі: Загинув 5 вересня 2014 р. в бою з російським диверсійним підрозділом в районі с. Цвітні Піски, Слов'яносербський район, Луганська область.

Сімейний стан: Залишились батьки та брат.

Місце поховання: с. Бригадирівка, Дубенський район, Рівненська область.

Місце проживання: с. Зарічне

Нагороди: Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Був учасником війни на сході України

...І в 14-тому році мужньо стали

На захист права вільного життя

На захист територій і традицій

Не стерлась щоб історія твоя

Історія країни України,

Що волю здобувала все життя,

Незламної моєї Батьківщини

І нашого з тобою майбуття

Щоденно Захисник і Захисниця

Торує шлях до переможних днів

Вам дякую, що зберегли країну

Вклоняюсь низько я до ваших ніг!