Рівненська область, Дубенський район

Алгоритм проведення масових заходів під час воєнного стану

Дата: 03.08.2022 17:03

Рада оборони області дозволила проведення масових заходів, проте за певних умов. Про врегулювання цього питання повідомив очільник області Віталій Коваль на своїй сторінці телеграм.

Так, проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших спортивних, освітніх, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів можливе якщо будуть виконані такі вимоги:

▪️письмове погодження заходу із місцевими органами влади не пізніше ніж за 5 робочих днів до проведення;

▪️можливе негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»;

▪️дотримання громадського порядку, пожежної безпеки учасниками масового заходу;

▪️наявність засобів першої медичної допомоги;

▪️кількість осіб заходу не повинні перевищувати розрахунок місткості найближчої захисної споруди.

У документі також зазначено, що відповідальність за безпеку присутніх несуть організатори.

Окрім того, необхідно повідомляти про захід також місцеві органи Нацполіції та ДСНС.

Детальніше про це - у документі ТУТ