Шановна громадо!

Від усього серця хочу привітати Вас із світлим, теплим святом – Різдвом Христовим!

Хочу побажати всім здоров’я, взаєморозуміння і побільше позитивних життєвих подій. Нехай Різдво принесе вам благополуччя і злагоду, хай у кожного в родині панує добробут, радість та щастя, а любов близьких зігріває вас у важку хвилину.

Цей рік видався непростим для нашої країни та для кожного з нас, але попри всі події ми з вами вистояли і продовжуємо мужньо тримати дух незламного українського народу. Нехай цього року, слідом за звісткою про народження Спасителя, прийде звістка про нашу Перемогу!

Сьогодні Святвечір, і не усі проведуть його вдома. Є сім’ї, у яких на Святій вечері не вистачатиме тих дорогих людей, які боронять нашу державу. Згадаймо їх у вечірній молитві, аби Бог оберігав воїнів та дарував Царство Небесне тим, хто поліг на полі бою.

Особливі слова подяки сьогодні хочеться висловити нашим мужнім хлопцям та дівчатам, які саме зараз, незважаючи ні на що, б`ють ворога та визволяють нашу рідну землю. Витримки вам, наші захисники! Фізичних та духовних сил, Божого Благословення та якнайшвидшого повернення додому!

 

Христос Народився!

 

Сільський голова                            Іван ШКОЛЯР