Транспортний засіб для вивезення поранених бійців вже придбаний та переданий військовослужбовцю Козинської громади. Автомобіль попрямує на передову для підтримки обороноздатності нашої армії. Висловлюємо щиру подяку усім, хто брав участь у зборі коштів, усім тим, хто долучився до доукомплектування та доставки автівки. Навіть найменші жителі нашої громади активно долучалися до збору коштів.
Також інформуємо, що добровольчим формуванням громадської самооборони Козинської сільської ради за запитом ради волонтерів громади передаються військовослужбовцям нашої громади плити до бронежилета, розвантажувачі та плитоноски, на які був раніше оголошений збір коштів. Висловлюємо подяку швачкам комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Козинської сільської ради, які надавали допомогу з пошиття розвантажувачів та плитоносок.
Не забуваймо дякувати нашим воїнам за можливість зустрічати багряний схід та проводжати захід сонця у чистому небі. Активно долучаймося до зборів, донатимо, адже запитів багато, потреби зростають. Гуртом ми можемо творити гарні справи!