Шановні жителі та гості Козинської громади!

Ось і завершується 2022 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашої історії життя. Він був найскладніший за всі роки незалежності. Триває війна й наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави. І всі українці мріють повернутися до звичайного мирного життя і плекають надії на те, що незабаром все налагодиться.

Новий 2023 рік ми будемо зустрічати по-різному: хтось на передовій (доземний уклін та шана всім українським Воїнам!), боронячи неньку-Україну від окупантів, хтось віддаючи життя за волю й незалежність, хтось допомагаючи воїнам, хтось за кордоном, хтось не у власній оселі…

Дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає, а у році прийдешньому аби здійснилося найзаповітніше – настала перемога, повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода.

Зичу вам міцного здоров’я, впевненості у майбутньому, любові і затишку в оселях, достатку. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай буде мир у нашій рідній Україні!

 

З повагою

сільський голова Іван ШКОЛЯР