Дата: 26.12.2022 11:22

Інформуємо про спільний збір коштів Козинської та Крупецької громад на придбання транспортного засобу високої прохідності для одного зі стрілецьких батальйонів, у якому служать наші земляки, зокрема житель села Добривода. Орієнтовна вартість становить 200 000 грн. Кошти можна перерахувати на безготівковий рахунок мами одного із бійців 4149499150535209 (Місюк Марія Миколаївна). Тому звертаємося до небайдужих громадян із проханням у наданні фінансової підтримки, адже для виконання захисниками оперативних завдань у гарячих точках дуже потрібні автомобілі.