Змінити місце проживання чи скасувати статус ВПО автоматично тепер можна в Дії – без збору довідок та походів у державні органи. 

Створюємо зручний державний сервіс для українців! Більше не треба йти до органів соцзахисту, щоб отримати державні послуги для внутрішньо переміщених осіб. Просто заходьте в застосунок Дія. Сьогодні в Дії з’явилися дві нові послуги для ВПО:

- Зміна місця реєстрації. Якщо ви переїхали в інше місто чи змінили адресу, повідомте про це державу за кілька кроків у Дії. Зверніть увагу: щоб змінити місце реєстрації, потрібно перебувати за новою адресою фізично та підтвердити геолокацію.

- Скасування статусу ВПО. Це  послуга для вимушено переселених українців, які повернулися додому. 

Обидві послуги автоматичні. Це означає, що процес відбувається без участі держслужбовця, а вам більше не потрібно чекати на його рішення. Працюємо з Мінсоцполітики, щоб ви отримували держпослуги швидко та якісно.

Послуги доступні для українців, які мають довідку ВПО в Дії. 

Зручно. Непомітно. Людяно.

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Швеції.