Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 № 1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій» передбачено припинення з 01.01.2023 автоматичного нарахування соціальних допомог на період воєнного стану. 

На період воєнного стану автоматичне нарахування усіх видів державної допомоги продовжать  лише для осіб, які проживають на окупованих територіях, або де ведуться бойові дії. Іншим отримувачам з 01.01.2023 необхідно буде поновити своє звернення. 

Відтак, жителям Козинської громади, які отримують державні допомоги, протягом січня 2023 року необхідно звернутися до старостів старостинських округів або у відділ «Центр надання адміністративних послуг» сільської ради із заявою для продовження виплати державної допомоги.

Одержувач допомоги повинен особисто подати заяву та пакет документів. Йдеться про такі види допомоги та пільг:

- державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям;

- допомога на дітей одиноким матерям;

- допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

- тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;

- тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;

- державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства  та дітям з інвалідністю;

- державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

- пільг, які було призначено раніше з урахуванням доходу сім’ї (багатодітні).

 

Відділ соціального захисту населення сільської ради