В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

Наші громади долають зараз страхіття війни, ракетні обстріли та їх наслідки, окупацію, виклики холоду і темряви, втрату житла і пошуки безпечних місць для проживання. Органи місцевого самоврядування на місцях виконують важливу і відповідальну щоденну роботу, підтримують  життєдіяльність своїх громад, докладаючи усіх зусиль.

Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному великому прагненні наблизити нашу перемогу над ворогом, розпочати відбудову країни, зробити наші міста, села і всю Україну новими, щасливими, квітучими!

Спільними зусиллями - наближаємо День Перемоги! Все буде Україна!

 

 

 

Козинський сільський голова  Іван Школяр,

депутатський корпус сільської ради