Впродовж 6-7 грудня сільський голова Іван Школяр відзначив волонтерів, депутатів та працівників місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2022 11:16

Впродовж 6-7 грудня сільський голова Іван Школяр відзначив до Міжнародного дня волонтерів подяками Оксану Ящук, Фаїну Грановську, Мар’яна Батюка за значний внесок у становлення волонтерства на території громади та подякував їм за щоденну копітку працю на підтримку ЗСУ, осіб та територій, постраждалих від військової агресії російської федерації; грамотами за високий професіоналізм, ініціативність, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування депутата сільської ради, голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики та приватизації Миколу Гончарова, депутата сільської ради Сергія Гавришка, який посів І місце зі стрільби з пневматичної зброї серед чоловіків в обласній Cпартакіаді працівників і депутатів органів місцевого самоврядування територіальних громад Рівненської області у м.Корець.

До професійного свята – Дня місцевого самоврядування сільський голова привітав депутатський корпус, працівників сільської ради, відзначивши грамотами Наталію Ганіну, старосту Іващуківського старостинського округу, за сумлінне виконання посадових обов’язків та за І місце у змаганнях з дартсу серед жінок обласної Спартакіади працівників і депутатів органів місцевого самоврядування територіальних громад Рівненської області,  Наталію Петручек, головного спеціаліста-проєктного менеджера відділу організаційної роботи, документообігу та військового обліку сільської ради, за наполегливість, активність та за ІІ місце у змаганнях зі стрільби із пневматичної зброї серед жінок обласної Cпартакіади працівників і депутатів органів місцевого самоврядування територіальних громад Рівненської області, Тетяну Сову, адміністратора відділу «Центр надання соціальних послуг» сільської ради, та Василя Федчука, керівника спортивного гуртка клубу села Козин, за участь в обласній Cпартакіаді працівників і депутатів органів місцевого самоврядування територіальних громад Рівненської області.