ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР №3

Філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області

                                         І Н Ф О Р М У Є

 

29 листопада 2022 року з нагоди відзначення 300-річчя від Дня народження Григорія Сковороди працівники Дубенського районного сектору №3 філії Державної установи "Центр пробації" у Рівненській області з суб’єктами пробації провели тематичну бесіду виховного спрямування та було продемонстровано документальну стрічку «Таємничий Сковорода». 

Під час проведеного заходу суб’єкти пробації познайомилися із видатною особистістю, відомим філософом Григорієм Сковородою, який залишив  нам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави.

Святкування 300-літнього ювілею Григорія Сковороди відбувається в умовах глобальної кризи: руйнації системи світопорядку, спричиненої війною російської федерації проти суверенної України.

Філософські ідеї Сковороди не просто залишаються актуальними для українського сьогодення, але й відлунюють в українській ідентичності, в українському національному характері, що яскраво проявляються зараз, під час російсько-української війни, яка, насправді, триває вже більше трьох століть з метою знищити українську самобутність.

 

Начальник Дубенського

районного сектору №3   Віктор ГАВРИЛЮК