Шановні волонтери та небайдужі люди Козинщини! Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем волонтерів.

Дата: 05.12.2022 12:17

Шановні волонтери та небайдужі люди Козинщини!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем волонтерів.

Багато років діяльність українських волонтерів є прикладом для кожного. Ваша безкорислива та дуже важлива праця надихає все суспільство. Адже чужий біль, страждання та нужденність не залишають вас байдужими, спонукаючи жителів громади допомагати тим, хто цього потребує.

У цей складний час, коли наша країна охоплена війною, допомога з боку волонтерів – дуже відчутна кожного дня, як для військових, так і для звичайних людей. Козинська громада зі словами щирої вдячності згадує тих, хто незалежно від віку, статі, професії та свого соціального статусу за покликом душі та серця присвятив себе волонтерству. Бо волонтерство - це не лише збір коштів чи речей, це, в першу чергу, життєва позиція.

Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують, вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця. Завдяки вашій копіткій праці світ стає кращим. Дякуємо всім волонтерам та бажаємо кожному міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, наснаги та добробуту. Нехай ваша безкорислива праця буде на благо процвітання та миру в Україні.

Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, оптимізму і віри у надзвичайну важливість вашої справи. Саме так ми наближаємо перемогу у війні.

З повагою,

сільський голова Іван ШКОЛЯР,