Маленький благодійник передав кошти, які йому подарували на День Народження,для потреб ЗСУ

Дата: 20.11.2022 16:00

«Я хочу допомогти ЗСУ» - все частіше чують батьки від своїх дітей. Винятком не став і 10-річний Григорій Циганюк із села Пустоіванне, який подаровані на свій День народження 8400 гривень передав раді волонтерів громади. Маленький благодійник попросив усіх подарувати йому трішки грошей, які він пожертвує ЗСУ, адже, як він сказав: «Їм потрібніше». Щиро дякуємо батькам та хлопчику, які активно підтримують наших волонтерів. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо все.