Важлива інформація щодо роботи Реєстру територіальної громади Козинської сільської ради

Дата: 11.11.2022 10:29

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Козинської сільської ради повідомляє, що через аварійні та стабілізаційні відключення електропостачання, можлива часткова або повна відсутність сервісів Реєстру територіальної громади, зокрема, відсутність доступу до сторінки кабінету, недоступність витягів, відсутність звʼязку з серверним та мережевим обладнанням

Просимо громадян поставитися з розумінням до ситуації.

Для отримання електронного витягу на "Порталі Дія" необхідно здійснити декілька простих кроків:

• авторизуватися на "Порталі Дія" за допомогою Дія.Підпис, електронного цифрового підпису, bankID;

• обрати послугу «Витяг з реєстру територіальної громади»;

• натиснути кнопку «Отримати витяг».

Електронний документ можна завантажити на порталі та зберегти на смартфоні чи зручному для вас носії, щоб мати завжди під рукою.

Ба більше, тепер не потрібно згадувати, у кишеню якої куртки ви поклали витяг про місце проживання, а перевірити його дійсність можна за допомогою QR-коду. Найближчим часом ця послуга стане доступною у мобільному застосунку «Дія».

Зверніть увагу! Витяг формується відповідно до відомостей РТГ з відомчої інформаційної системи ДМС.

Отже, аби мати можливість отримати витяг, рекомендуємо пройти актуалізацію зареєстрованих осіб за власною адресою в зручний для вас час згідно з графіком роботи установи.

Для цього жителям потрібно звернутися до відділу "ЦНАП" сільської ради чи свого старостинського округу.

При собі мати паспорти (ID – картки), реєстраційні номери облікової картки платника податків (РНОКПП) всіх зареєстрованих жителів домоволодіння, свідоцтва про народження дітей.