Згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 у першу неділю листопада в нашій державі відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державної ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

З цієї нагоди, дорогі наші працівники, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку  мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi,  прийміть щирі вітання з професiйним святом.

Нехай нагородою за вашу благородну працю будуть благополуччя та щасливі очі тих, кого ви підтримали у скрутну хвилину. Міцного вам здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії та благополуччя!

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Зі святом вас!   

З повагою

 Козинський сільський голова                                                        Іван ШКОЛЯР