Шановні залізничники!

 

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

     Галузь, у якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

 

     Особливо важливу роль залізниця відіграє у сучасних реаліях, щодня  забезпечуючи перевезення вимушено переміщених осіб, яких вторгнення російського агресора змусило залишити власні домівки, а також товарів, матеріалів та засобів для забезпечення боротьби з ворогом.

 

     Успішна робота залізничного транспорту залежить, у першу чергу, від сумлінної роботи його працівників. Сьогодні на залізниці працюють фахівці найвищої кваліфікації ? справжні професіонали, які добре знають і люблять свою справу. Вони по праву можуть пишатися славетними сторінками історії галузі, її досягненнями та успіхами.

 

     Особливої подяки заслуговують ветерани залізниці. Нехай їх відданість справі буде справжнім прикладом для наслідування.

 

      Бажаю, щоб у цей святковий день ваші серця наповнювалися почуттями великої гордості за свою працю на благо залізниці та українського народу.

 

      Зичу всім вам міцного здоров’я і добробуту, миру і щастя, оптимізму і злагоди, нових професійних здобутків. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!

 

З повагою

 

 Козинський сільський голова                                                        Іван ШКОЛЯР