Інформуємо, що на території Козинської територіальної громади функціонує рада волонтерів громади. До її складу входять: Ящук Оксана, Батюк Марян, Гончаров Микола, Грановська Фаїна. Керівником обрана Ящук Оксана. Усі ці люди об’єдналися заради допомоги Збройним силам України, зокрема, військовослужбовцям з нашої громади. Ними неодноразово вже купувалася та доставлялася амуніція, ліки, автомобілі, оптика та інші технічні прилади, одяг, взуття, продукти, засоби гігієни. Зокрема, налагоджений процес купівлі, фарбування та доставки авто для наших захисників.

Усіх охочих закликаємо до надання фінансової допомоги, яка буде реалізована згідно з цільовим призначенням та потребами військовослужбовців Козинської громади. Кошти можна перерахувати як на рахунок 5168 7520 1462 2628 (Ящук Оксана), так і надавати готівкою будь-кому із згаданих вище волонтерів.

Закликаємо військовослужбовців звертатися до вказаних осіб та безпосередньо до керівництва громади для визначення потреби в амуніції тощо задля оперативної допомоги.

Працюємо на перемогу разом!