Шановна козинська громадо!

 

Прийміть щирі вітання із Днем захисників та захисниць України, Днем українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

 

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

          14 жовтня  вписане у календар української історії як День захисників та захисниць України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На території нашої держави триває війна, що вже сьогодні забрала життя тисяч кращих синів та дочок України.

        Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні, та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави.  

         Від усіх депутатів Козинської сільської ради, виконавчого комітету та від себе бажаю українським воїнам міцного здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України! 

          Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом! 

 

З повагою

сільський голова                                                       Іван ШКОЛЯР