Відбулося поховання воїна, що загинув у війні проти росії, Романа Грольдюка

Дата: 30.09.2022 09:27

У середу, 28 вересня, відбувся чин похорону загиблого воїна Романа Грольдюка. Віддати шану мужньому захиснику України, воїну та провести його в останню путь зібралися жителі рідного села Романа та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі та бойові побратими, керівники Дубенської районної військової адміністрації та Козинської сільської ради. Чин поховання звершили священники УПЦ. Також присутніми були священники ПЦУ, представник яких проголосив на кладовищі поминальну промову.

Нагадаємо, сержант, командир відділення протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки, Грольдюк Роман Петрович, 1994 року народження, загинув 24.09.2022 при виконанні бойового завдання за призначенням під час воєнних дій на території України поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

Висловлюємо співчуття сім’ї загиблого.