Шановні жителі Козинщини!

Від щирого серця вітаю з Днем Незалежності України!

Саме  ця  дата  нагадує нам про історичний шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність.

Саме за нашу незалежність сьогодні борються та віддають життя українські герої сучасності, які тримають оборону та дають відсіч окупантам, відстоюючи наші кордони, історію, мову, культуру, свободу, проявляють небачену мужність та героїзм.

Ми є свідками подій, що  мають великий вплив на майбутнє Батьківщини, вони загартовують дух українців, плекають їхню любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Дорогі земляки! Від щирого серця  бажаю всім міцного здоров’я, добра та  достатку, щедрої долі та наснаги. Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у нашій Україні якнайшвидше запанує мир та спокій.

  Хай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Україна вистоїть! Україна переможе!

Слава Україні!

З повагою

сільський голова                                                     Іван ШКОЛЯР