У Добриводському старостинському окрузі проводяться роботи з благоустрою території

Дата: 22.08.2022 11:34

На території старостату с. Добриводи є пам’ятний знак жителям села, які загинули у боротьбі за утвердження незалежності України. Пам’ятник збудовано 1992 року.

У червні цього року було вирішено загородити та упорядкувати територію, поновити знак та ікони.

Роботи виконувалися силами працівників нашої громади: бригади по благоустрою, місцевих працівників культури та старостату.

Виконано значний об’єм робіт: обгороджено територію, відреставровано пам’ятний знак та флагшток, виготовлено нові ікони, привезено землі та засіяно газонну траву, висаджено квіти.

Закінчуються роботи по укладанні даху на клубі с. Станіслави, ведуться роботи по прибиранню території.

Почали ремонтувати опалення у клубі с. Добривода. Поки що почистили та встановили димар, закріпили та пофарбували.

Технікою допомагав Фаєвський Ю.Ф. (ФОП «Теслугівське»).