Вітання з Днем будівельника!

Дата: 14.08.2022 14:28

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

День будівельника професійне свято не тільки будівельників, а й працівників виробництва будівельних матеріалів. Адже не можна побудувати надійну споруду без якісних матеріалів.

Від усієї громади щиро дякую вам за наполегливу працю, творчій підхід, відповідальність.

Зичу всім вам невичерпної енергії, щастя і міцного здоров’я. Нехай у родинах панує любов і злагода, небо буде чистим і мирним, а земля під ногами твердою. Нехай ваша праця приносить тільки радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні − процвітання. Хай це свято надихає вас на нові професійні звершення.

З повагою сільський голова Іван ШКОЛЯР