Дорога молодь Козинщини!

Сердечно вітаємо вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!
Цьогоріч у цей день в Україні вперше відзначається День молоді, синхронізуючись з Міжнародним днем молоді.
Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями.
Наша молодь – найбільш політично активна і найбільш патріотична частина українського суспільства. Сьогоднішня українська молодь сформувалася в незалежній державі та у цей буремний час війни з іноземними поневолювачами на всіх фронтах протистоїть іноземній навалі – у Збройних Силах України, у волонтерському русі, в інформаційному опорі, у спорті, у мистецтві. 
Сьогоднішній молоді доведеться стати на передову також і у відбудові зруйнованої інфраструктури, відновленні  економіки та людського капіталу в Україні. Тому ми покладаємо надію на нашу молодь і маємо зробити все можливе сьогодні, аби створити належні умови для її всебічного розвитку та набуття нових знань молодими українцями. 
Молодь, яка залишилася нині в Україні, має знати – вона буде затребувана своєю державою. А та молодь, яка нині вимушено перебуває за кордоном, повернеться з набутими знаннями на рідну землю – будувати майбутнє демократичне заможне суспільство рівних можливостей.
Ми обов’язково переможемо! 

 


Козинський сільський голова    Іван Школяр
Депутатський корпус