Відбудеться засідання сесії Козинської сільської ради

Дата: 05.08.2022 09:25

09 серпня 2022 року відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради. Початок засідання - 11:00.
Засідання буде здійснюватися з дотриманням карантинних вимог.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про внесення змін  до  рішення  сільської  ради від 22.12.2021 № 455 «Про сільський бюджет на 2022 рік» (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми  соціально-економічного розвитку  Козинської  сільської ради на 2022 рік.

3. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на території Козинської сільської ради на 2022-2023 роки.

4. Про створення добровільної пожежної команди на території Козинської сільської  ради

5. Про Програму забезпечення діяльності підрозділу добровільної пожежної охорони на території Козинської сільської ради на 2022-2025 роки.

6. Про затвердження Стратегії розвитку Козинського ліцею Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2022-2027 роки.

7. Про затвердження Стратегії розвитку Рудня-Почаївського  ліцею Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2022-2027 роки.

8. Про передачу шкільного автобуса з балансу Козинського ліцею Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області на баланс Рудня-Почаївського  ліцею Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

9. Про затвердження Положення про фінансовий відділ Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області (нова редакція).

10. Про  надання матеріальної допомоги громадянам, які здійснили поховання  своїх  безробітних  родичів  працездатного віку.

11. Земельні питання.