На Рівненщині заборонено використання та реалізацію феєрверків та інших вибухонебезпечних пристроїв

Дата: 04.08.2022 14:26

Наказом начальника Рівненської обласної військової адміністрації на Рівненщині заборонено використання та реалізацію феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв до моменту припинення або скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.

Суб'єкти підприємницької діяльності всіх форм власності повинні припинити реалізацію у торговельній мережі феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальними ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

Громадяни, керівники закладів ресторанного господарства мають забезпечити, в тому числі під час проведення святкових заходів, дотримання вимог цього наказу, та не допускати на території підпорядкованих об'єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Крім того, на території області заборонено рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему відпуску відпрацьованих газів "прямоток" та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, до моменту припинення або скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.