Асистенти організації "Людина в біді" здійснять прийом ВПО у Козинській сільській раді

Дата: 29.07.2022 09:32

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» пропонує допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття базових потреб на кожного члена сім’ї у розмірі 2220 гривень на місяць впродовж трьох місяців одним грошовим переказом через Ощадбанк (банківський рахунок не потрібен). Для отримання допомоги, необхідно звернутися до асистентів організації, які будуть здійснювати прийом у відділі «Центр надання адміністративних послуг  Козинської сільської ради 03.08.2022 року  з 10.00 до 16.30.

Пріоритет надаватиметься ВПО, які відповідають наступним критеріям уразливості та не отримували допомоги від інших міжнародних організацій :

• Багатодітні сім’ї;
  • Сім’ї з людьми похилого віку (60+);
  • Одинокі люди/одинокі літні люди (60+)/ люди з інвалідністю;
  • Вагітні жінки;
  • Особи з хронічними захворюваннями/важкими фізіологічними станами;
  • Сім’ї, що втратили члена сім’ї через воєнні дії;
  • Особи, які отримали поранення/втрату кінцівок через воєнні дії;
  • Інші вразливі категорії.

Для реєстрації потрібно надати паспорт кожного члена сім’ї, свідоцтво про народження кожної дитини, реєстраційний номер облікової картки платника податків, довідка ВПО кожного члена сім’ї.