Вітання до Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 10:25

Шановні жителі Козинської громади!

Сьогодні,  28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України Володимиром Зеленським. Святкуючи його, ми утверджуємо спадкоємність понад тисячолітніх традицій українського державотворення, що корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців. Упродовж тривалої історії наш народ вів боротьбу за свободу та здобуття державності, за суверенітет України, за державні символи - прапор, герб і гімн, за самобутню культуру та можливість розмовляти українською мовою. Сьогодні, в умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України, саме прагнення зберегти ці надбання є життєдайною силою, яка допомагає рухатися далі сучасній Україні. Наші мужні, рішучі, героїчні захисники  стійко тримають найпотужніший ворожий удар, разом ми пліч-о-пліч захищаємо свою Батьківщину і непохитно віримо у нашу перемогу, у краще майбутнє нашої держави.

Україна вистоїть. Україна завжди буде незалежною державою, її не зламати!

З повагою

Козинський сільський голова                                              Іван Школяр