Заклад братиме участь в пілотному проєкті з оновлення предмета «Інформатика». Проект реалізує Координаційна рада проєкту «Інформатика NewG», до складу якої входять представники МОН, Міністерства цифрової трансформації та експерти галузі цифрових технологій.

      Організатори розглянули 405 заяв від закладів освіти України, участі в проекті обрали лише 50: 13 закладів з обласних центрів, 14 сільських, 17 міських і 6 столичних. Серед переможців - Козинський ліцей Козинської територіальної громади. 

      Пілотування нового змісту та ресурсів предмета Інформатика розпочнеться 1 вересня 2022 року.

      Перед початком кожної навчальної чверті проводитимуться вебінари та тренінги для вчителів інформатики закладів-учасників.

 

      У межах проєкту передбачається:

- створення нового контенту для 1-11 класів

- розробка освітніх ресурсів для вивчення інформатики з подальшим розміщенням у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн;

- залучення найкращих українських і європейських ІТ-експертів.

 

      1 вересня 2023 року створені ресурси масштабуються на всі заклади загальної середньої освіти та будуть доступні на платформі Всеукраїнська школа онлайн.

 

Довідково

Проєкт «Інформатика NewG» створено в межах реформи IT-освіти за ініціативи МОН і Міністерства цифрової трансформації.

Він впроваджується програмою EU4DigitalUA в межах другого компоненту «Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу» (FIIAPP) і фінансується Європейським Союзом. Проєкт спрямований на оновлення шкільного курсу відповідно до концептуальних засад Нової української школи.

За матеріалами Дубенської районної державної адміністрації