Нова видача продовольчої допомоги для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 14.07.2022 17:59

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ КОЗИНСЬКОЇ  ГРОМАДИ!

У межах реалізації Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні вимушені переселенці продовжують отримувати продовольчу допомогу – борошно та горох.

Цю можливість також мають жителі нашої громади із окремих соціально вразливих категорій з числа сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, сім’ї, які проживають у складних життєвих обставинах, діти із обмеженими фізичними можливостями та люди похилого віку (старші 77 років).

Для отримання продуктів харчування необхідно:

?обов’язково мати в наявності:

• документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, свідоцтво про народження дитини);

• довідку ВПО (для внутрішньо переміщених осіб);

• місткі пакети для отримання продукції.

?Видача допомоги здійснюватиметься в приміщенні Козинського ліцею за адресою: вул.Шкільна, 17, с.Козин.

???Графік видачі допомоги:

п’ятниця, 15 липня, з 10-00 до 15-00 год.

Для громадян із окремих соціально вразливих категорій та зі статусом ВПО, які мешкають у населених пунктах Козинської ТГ, такі пункти видачі продукції для зручності облаштували у старостинських округах (звертатися до старостів).