Шановні працівники Національної поліції!
Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України.
7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку.
Це справжня поліція європейського типу, сервісна служба для людей. І найвищою оцінкою діяльності поліцейського стала довіра й повага людей. Бо український поліцейський - це професійний помічник, готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації.
Після повномасштабного вторгнення московських орд, ми по-новому оцінили нашу українську поліцію. Наш поліцейський – це також відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога. Десятки тисяч поліцейських на полі бою зустріли московських загарбників.
Війна довела беззаперечну істину, що український поліцейський – це справжній Герой, справжній Захисник.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, захист територіальної цілісності та суверенітету держави і з нагоди професійного свята – 
Дня Національної поліції України нагороджено майора поліції Віталія Мирончука та старшого сержанта поліції Василя Мельничука.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.
Впевнений, що Ви будете робити усе від Вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення.
Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!
Нехай Бог оберігає кожного захисника-поліцейського. Миру всім нам після перемоги над нашим багатовіковим московським ворогом!
Слава Україні! Героям Слава!

Козинський сільський голова    Іван ШКОЛЯР