Щорічно, 23 червня, у всьому світі відзначається Міжнародний Олімпійський день (International Olympic Day), в пам'ять про відродження олімпійського руху в його сучасному вигляді.

  У Козинській громаді також було проведено цей спортивно-видовищний захід. Мета заходу— пропаганда здорового способу життя, зацікавлювати молодих людей, дітей об'єднувати спільною ідеєю і пропагувати культуру фізичного виховання. 

Олімпійський день у Козинській громаді відбувався у с. Козин  на стадіоні. Проводили захід  керівник спортивного гуртка клубу с. Козин Василь Федчук та вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти.  

Під час Олімпійського дня були проведені змагання серед хлопців та дівчат у таких видах - біг 60м, естафети «Збирання ягід», «Переправа», «Перенеси м’яч», «Ведення м’яча між перешкодами». Закінчилися змагання товариським матчем по футболу між командами с. Козина та Теслугова (Крупецька сільська рада).

Усі учасники змагань були нагороджені сувенірною продукцією, яка була надана відділенням національного комітету України в Рівненській області за підтримки обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.  

Фото з заходу за посиланням ТУТ https://www.facebook.com/media/set/?vanity=kozynskatg&set=a.392835182885573