Вітання до Дня фермера!

Дата: 19.06.2022 12:21

Шановні керівники та працівники фермерських господарств!
Вітаю вас із професійним святом – Днем фермера!

Фермерство – не тільки професія, а й покликання, адже для створення і розвитку фермерського господарства потрібно докласти чимало зусиль, знань, а головне, необхідна любов до роботи на землі, захопленість справою.
Малі форми господарювання сьогодні показують аж ніяк не малі виробничі результати, вирішують серйозні соціальні завдання в сільській місцевості, роблять значний внесок у забезпечення області продовольством. Ви працюєте з ентузіазмом, самовіддачею, освоюєте нові види продукції, створюєте нові робочі місця.
Прийміть слова подяки за вашу нелегку працю, за внесок у розвиток сіл нашої громади, в збереження народних традицій, за вашу любов до української землі, яка щедро віддає за вмілу турботу про неї!
Козинський сільський  голова Іван Школяр