Відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради

Дата: 17.06.2022 10:07

29 червня 2022 року відбудеться пленарне засідання Козинської сільської ради. Початок засідання - 11:00.
Засідання буде здійснюватися з дотриманням карантинних вимог.

Порядок денний:

1. Про внесення змін  до  рішення  сесії  сільської  ради «Про сільський бюджет на 2022 рік»

2.Про внесення змін до Програми  соціально-економічного розвитку  Козинської  сільської ради на 2022 рік.

3. Про  встановлення  місцевих податків  і  зборів на території Козинської  сільської  ради.

4.Про виділення матеріальної  допомоги на  поховання( Бобрик М.С).

5.Про присвоєння рангів посадовим  особам місцевого самоврядування.

6. Про старостинські  округи  (нова редакція).

7. Про затвердження  Положення про старосту.

8. Про виведення із штатного розпису 1 посади  асистента вихователя   Рудня – Почаївського ліцею та введення посади  асистента вихователя у Козинський ЗДО( ясла-садок) «Колосочок»

9. Про передачу майна з балансу  КУ «Центр надання  соціальних послуг» Козинської сільської ради Дубенського району Рівненської області  на баланс закладів освіти  та Козинської  сільської ради Дубенського району Рівненської області

10. Про Програму соціального захисту та  соціального забезпечення населення  Козинської сільської  ради на 2022 – 2024 роки.

11.Про припинення  Оришкіну Олександру Миколайовичу договору  оренди  землі, передачу  в  оренду  СФГ»Березини» земельної ділянки площею 0.6647 га ( кадастровий номер 5625883900: 05:006:0188) та встановлення орендної  плати.

12.Різне.